logo    ARCHITEKTONICKÉ STUDIO K4  Projekční a školící středisko   PROJEKTY A PREZENTACE PRO VÁS 

STAVBA RD za 4 dny

jak se staví dům za 4 dny - Liberec úterý 9.30-14 hod

Prostorová prefabrikace na úrovni nízkoenergetického standardu 100 mm ŽB + ETICS 150 mm (EPS + Omítky) – na přání i trojskla..
Výsledek - Malý domek s velkým vnitřním prostorem.

Nabízíme 3D Modely typů RD pro výběr a schválení koncepce, projekci osazení a zpracování osazovací PD a projekty a výsadby zahrad.

Jediným omezením je bohužel díky dálkové přepravě a podjezdům limitovaná výška 1.NP 2.5 m – možno ošetřit s atypickým dřevěným odděleným obkladem rámů a stropu.
Německý výrobce oproti tomu nabízí vyšší světlost podkroví 2,6m a zaručenou normovou hlukovou neprůzvučnost, která
není dosažena v žádném běžném podkroví či dřevostavbě, pokud není zpracována jako vícenásobný sendvič s pálenou či nepálenou vrstvou (např. ELK).

Vzhledem k osazení veškeré techniky, vybavení a značkové kuchyňské linky se spotřebiči, včetně provozních zkoušek přímo ve fabrice, je ceny kompletu daleko pod úrovní klasické výstavby a následného nákupu zařízení.

Kafe pro montážní tým se vaří při položení prvního dílu s kuchyňskou linkou a jeho připojení na vodu a elektriku cca za 20 min…….
Není potřeba žádné zařízení staveniště.

Od roku 2016 spolupracujeme s naším partnerem https://www.canaba.cz/cs/ - Nové domy, variantní dispozice, kvalitní architektura a záruky. Lepší podmínky bez omezení světlosti 1.NP. Různé standardy dodávek : 1 HOBBY, 2 NA DOKONČENÍ, 3 NA KLÍČ  Volejte M: 604 300 968