logo    ARCHITEKTONICKÉ STUDIO K4  Projekční a školící středisko   PROJEKTY A PREZENTACE PRO VÁS 

Úvod » PROJEKTY RD

www.studiok4.cz

PROJEKT BEREME JAKO KREATIVNÍ DIALOG KLIENTA S PŘIZVANÝMI ODBORNÍKY

Cilem je nápad, kvalita, praktičnost. Více je harmonické prostředí než jen objekt.

Máte svou představu o vlastním bydlení? Hledáte nadšeného odborníka, který Vám představu zrealizuje a poradí, jak postavit trvanlivý a moderní objekt s minimálními nároky na energie, optimalizuje dispozici, design a propojení se zahradou, vypracuje projekt pasivního domu, terénní úpravy, vyřeší zahradu a zajistí inženýring, případně i stavbu a dozor. Provádíme i úpravy typizovaných katalogových řešení, protože obsahují řadu nedostatků pro konkrétní parcelu. Navrhujeme usazení nejmodernějších 3D prefabrikovaných domů s nejvyšší kompletní zárukou a nejkratší nekolikadenní kompletací na připraveném základu.

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Skicujeme 2D, modelujeme 3D modely, díky použití SW a BIM technologii prokazujeme bilanci a optimalizaci, řešíme výběr nejlepší varianty. 3D návrhy vypracováváme od roku 1993. Pasivní domy s technologií ATREA navrhujeme od roku 2002. Dnes máme zkušenosti jak s aktivními solorními technologiemi např. Infraclima, tak i s přírodní akumulační architekturou.

3D model Vám pomáhá během celého procesu přípravy, výstavby a provozu. Nejedná se jen o formu, ale detailní 3D model řeší lépe detaily, provádění i kontrolu stavby. nastává čas, kdy všichni účastníci model plánovaného objektu sdílejí častěji, než tradiční projektovou dokumentaci.